Ремонт квартир в новобудові у Львові

Розцінки на ремонтні роботі у Львові. Розраховуємо вартість та терміни виконання.
Комплексний підхід для проведення якісного ремонту.

Ремонт в новобудові у Львові

Якщо ви купили квартиру в новобудові Львова, наступним неодмінним кроком стане облаштування комфортного і красивого простору для життя.

Власник такого житла може зіткнутися з різним ступенем його готовності – типова обробка, взагалі без неї або чорнові роботи.

У будь-якому випадку буде потрібен ремонт в новобудові Львів. Тут головне обирати справжніх професіоналів своєї справи, майстрів, які виконають всі роботи сумлінно і в строго обумовлений термін.

Фахівці студії «Добрий Ґазда» здійснять ремонт квартири в новобудові якісно, швидко та за розумною ціною.

Ціна ремонту в новобудові 2022

Перше, що цікавить замовників – це вартість ремонту в новобудові Львів. Цей параметр залежить від того, у якому стані забудовник представить квартиру, та від складності поставлених завдань. Остаточну ціну можна дізнатися тільки після проведення замірів, розробки проєкту. 

Скільки коштує ремонт квартири в новобудові «під ключ»

Вартість ремонту квартири в новобудові з однаковим метражем може істотно відрізнятися в залежності від дизайн-проєкту, електромонтажних робіт, сантехнічних комунікацій тощо.

У студії «Добрий Ґазда» на базовий пакет послуг під ключ ціна 5500 грн./м2 від площі квартири. Це дуже вигідна пропозиція, оскільки деякі матеріали входять у вартість. Заказнику доступні різні варіанти, від економ-класу, до люксового ремонту помешкань. Ціна фіксується перед початком робот.

Ціна 5500 грн/м²

Заповніть форму

Залиште свої дані прямо зараз на точний розрахунок вартості вашого ремонту, і ми вам перетелефонуємо.

Контакти

Львів, вул. Личаківська, 147а

Руслан Савран

Ремонт квартир в новобудові «під ключ» Львів

Коли потрібні оздоблювальні роботи, найкраще вибирати ремонт квартири в новобудові «під ключ». Це простіше і вигідніше, ніж замовляти майстрам лише частину роботи, а решту виконувати самостійно або шукати для різних дій інших підрядників. Коли за весь проєкт береться одна бригада, виходить набагато швидше, якісніше і, звичайно, дешевше.

З чого починати ремонт в новобудові

Будь-який ремонт починається з проєктування, складання кошторису. Власник житлоплощі може зробити це самостійно або звернутися до професіонала. Останнє буде набагато розумніше з огляду на те, що досвідчені фахівці знають як правильно перепланувати простір з урахуванням всіх державних будівельних норм і скласти кошторис з максимальною вигодою для замовника.

Також дуже важливо обрати порядну бригаду майстрів для виконання всього спектру робіт. Звернувшись в нашу студію і вибравши ремонт у новобудові «під ключ», вам не доведеться ні про що перейматися. Всі роботи будуть виконані відповідно до договору, якісно і в строк.

Читати більше ›

Особливості ремонту квартир в новобудові Львова

Головна особливість новобудови полягає в тому, що недавно зведений будинок ще кілька років буде давати усадку. Тому перед тим як почати роботи, необхідно провести комплекс заходів, завдяки якому вдасться уникнути появи тріщин на недавно оброблених поверхнях. Наприклад, перш ніж заливати стяжку, потрібно прокласти спеціальний матеріал для отримання температурного шва. Завдяки цьому підлога не буде стикуватися зі стінами та деформуватися.

Крім того, грамотний ремонт вимагає чіткого проходження певної послідовності робіт. На перших порах необхідно визначити схеми електропроводки, планування квартири, скласти план розставляння меблів. Якщо потрібне перепланування з демонтажем конструкцій, отримати на нього дозвіл тощо. Також не зайвим буде представити бажаний дизайн інтер’єру (навіть якщо мова йде про бюджетний варіант ремонту).

Далі ремонт квартир в новобудові Львів здійснюється за наступним алгоритмом:

 • зведення або демонтаж перегородок (якщо потрібно перепланування);
 • заміна вхідних дверей, вікон;
 • розводка комунікацій;
 • тепло- і звукоізоляція; вирівнювання підлоги (стяжкою) і стін;
 • шпаклівка та ґрунтовка перегородок;
 • монтаж опалювальних приладів, радіаторів;
 • монтаж стелі;
 • чистова обробка (наклеювання шпалерів або фарбування стін, установка підлогового покриття);
 • наприкінці виконується установка сантехнічного обладнання, монтування вбудованих предметів меблів і підключення електроприладів.

Види ремонту квартир в новобудові Львова «під ключ»

Існує кілька видів ремонту.

 1. Косметичний. Сюди входить корекція та обробка стін, стелі, Заміна шпалер, сантехніки.
 2. Капітальний. Включає весь перелік робіт: від планування до підключення електротехніки.
 3. Дизайнерський або елітний. У роботі використовуються виключно преміальні матеріали. Втілюються найсміливіші дизайнерські задуми.

Якщо ви шукаєте надійну компанію для ремонтних робіт в новобудові – звертайтеся в «Добрий Ґазда». Ми займаємося ремонтом з 1998 року і за цей час відремонтували квартири безлічі задоволених клієнтів. З кожним замовником ми підписуємо договір на виконання робіт з гарантією на виконані роботи на 12 місяців. Щоб замовити послуги нашої компанії, скористайтеся формою зворотного зв’язку або телефонуйте нам за контактним номером телефону.

Cтворення сайту Swype